Kanalizasyon Koku Giderici Filtreler

  • Anasayfa
  • Kanalizasyon Koku Giderici Filtreler
Alya Kanal

Kanalizasyon Koku Giderici Filtreler

Kanalizasyon koku giderici filtreler haşerelerin önlenmesinde büyük rol oynamaktadır. Kanalizasyon borularında yaşayan canlılar buralardan çıkmaya çalışabilir. Kullandığımız filtreler kalite kanalizasyon kouku giderici filtrelerdir.

Kullanışlı yapısı gereği filtrelerin kolaylıkla değiştirilmesi diğer bir avantajıdır.

Filtreler yapısı gereği kolay takılıp çıkarılmasıyla rögar kapaklarının fonksiyonel olması özelliğini ortaya çıkarmaktadır.  Ayrıca kanalizasyon koku giderici filtreler paslanmaz çelik ayaklara sahiptir. Sağlam yapısı ile uzun yıllar kullanılabilmektedir.

industry image

Neden Kanalizasyon Koku Filtresi

Haşere Sorunlarına Çözüm

Kanalizasyon Hatların'da üreyip , şehir hayatlarını olumsuz etkileyen haşerelere geçit vermez.

Salgın Hastalıklara Önlem

Salgın hastalıkların (veba, sıtma,h1n1,SARS) kanalizasyon hatlarından kent yaşamına yayılmasını engeller.

Hava Arıtımı Yapar

Hava arıtımı yapar, çevre ve insan sağlığına zararlı gazları önler.

Koku Sorunlarına %100 Çözüm

Kanalizasyon Koku Sorunlarına %100 çözüm sağlamaktadır.

Kanalizasyon Rögar kapakları, H2S , CH4 gibi zararlı gazların oluşturduğu kötü kokuları %100 oranında önleyen filtreleme sistemidir.

Kanalizasyon hatları yüksek basınçlı oldukları için , atmosfere doğru hava çıkışı yapmak istemektedir bununla beraber kanalizasyon hatlarında biriken zehirli gazlar ve kötü kokular atmosfere çıkarak kötü kokuları oluştururlar.

Yüksek filtreleme özelliği olan rögar kanalizasyon filtrelerimiz,Aktif Karbon yapısıyla kötü koku ve haşerelere geçit vermemektedir.

Kötü kokular kanalizasyon hatlarında yüksek maliyetli temizleme işlemlerine kadar maliyet oluşturmaktadır ve bazen çözüm olmamaktadır.Rögar filtrelerimiz ile bu sorunlara %100 oranın çözüm sağlamaktayız.