Koku Giderici Rögar Filtreleri

  • Anasayfa
  • Koku Giderici Rögar Filtreleri
Alya Kanal

Koku Giderici Rögar Filtreleri

Koku önleyici rögar filtreleri, her türlü kanalizasyon içerisinde meydana gelen kokular için mükemmel çözümlerdir. Bu tür çözümlerin ortaya çıkmasında kanalizasyon rögarlarına yakın yerlerde oturan sakinlerin kokulara maruz kalması sebep olmuştur.

İkamet edilen bölgede yaşayanların giderek artması başka bir değişle popülasyonun artması ile atıkların giderek çoğalmasına sebep olması atıklar nedeniyle kokuların, böceklerin, haşerelerin ve sinkelerin rögar kapaklarından artık geçemeceğini öğrenmiş oluruz.

Koku haricinde en önemli konu kanalizasyon rögarlarından yükselen hidrojen sülfür tehlikesidir.  Hidrojen sülfür çürük yumurta kokusuna benzer renksiz ve kokusuyla zehirleyicidir. Bu yüzden koku giderici rögar filtreleri ile bu tür gazlar engellenmelidir.

industry image

Koku önleyici filtrelerde kullanılan kaliteli aktif karbon yukarda bahsettiğimiz gazları hapsetmek için tasarlanmıştır. Özet olarak, Alya Kanal olarak koku giderici filtrelerin tedariğini sağlayabilmekteyiz. İletişim kanallarımızdan bizlere ulaşıp fiyat ve detaylı olarak ürün özelliklerini öğrenebilirsiniz.