Rögar Kapağı Koku Giderici Filtre

  • Anasayfa
  • Rögar Kapağı Koku Giderici Filtre
Alya Kanal

Rögar Kapağı Koku Giderici Filtre

 Rögar Kapağı Koku Giderici Filtre çevremizde bulunan rögar kapaklarından oluşabilecek kokuları ve zehirli gazları bunlara ek olarak rögar kapaklarından çıkabilecek haşeleri engelleyebilmek için geliştirilmiş olan rögar kapak filtrelerimiz çok kullanışlı ve uygun fiyatlıdır.

Kokuların %100 oranında engellenemsi ile çevremizde oluşabilecek lağımlardan gelen kötü kokuların giderilmesi ile çevremizin yaşanılabilir olması, insanların yaşam standartlarına etki etmesini sağlamaktadır.

Filtre kapaklarının değiştirilmesini yerine sadece filtrelerin değişmesi periyodik bir şekilde kapakların değişmesi yerine sadece filtrelerin değiştirilmesi ek masrafları engellemekte kanalizasyonlardan gelen kötü kokuları ve haşereleri engellemek için ek ilaçlama masraflarından kurtarmaktadır.

industry image

Ürünlerimiz olan rögar kapağı koku giderici filtreler diğer bir deyişle de hava temizleyici filtreler olarak geçmektedir. Özellikle belirtmekte fayda bulduğumuz bir başka konu, atık su hatlarında oluşan metan gazı, amonyak, hidrojen sülfür gazları aynı zamanda hava kirliliğine ve ozon tabakasına zarar vermektedir. Bu zararların gün geçtikçe daha çok hava içerisinde minimize edilmesi veya yok edilmesi gereklidir.